rájpneu.cz Pneumatiky Van Zimní Barum Snovanis 2 185/80 R14
185/80 R14 Barum C Snovanis 2 102Q Zimní


Skladem 4 ks |
Dostupnost: Šenov: 4 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 2 932 Kč | |
| Vaše cena: | 1 972 Kč /ks s DPH 21% 1 630 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: |
Odešleme zítra Přidej do košíku |
|
| Výrobce: | Barum |
|---|---|
| Dezén: | Snovanis 2 |
| Rozměr: | 185/80 R14 |
| LI: | 102 (850 kg) |
| SI: | Q (160 km/h) |
| Typ vozidla: | Van |
| Sezóna (období, použití): | Zimní |
| EAN: | 4024063581555 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 04440350000 |
| Hmotnost: | 10.53 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | E |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (73dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 525564 |
| Typ vozidla: | VAN a LT (C2) |
Zimní pneumatika pro VAN (dodávkové) vozy BARUM SNOVANIS 2 je inovací předchůdce SNOVANIS a pochází z koncernu Continental.
Nová směs zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje také valivý odpor.
Barum SnoVanis 2
Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách.
Nově vyvinutá pneumatika SnoVanis 2 pro dodávky a lehké nákladní automobily zaručuje lepší trakci a brzdné vlastnosti na sněhem pokrytých vozovkách.
Velmi hospodárná díky nižší spotřebě paliva.
Vyrovnaná, klidná jízda a nízký valivý odpor minimalizují náklady na pohonné hmoty.
Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu.
I v deštivých zimních podmínkách SnoVanis 2 předvádí výjimečné jízdní vlastnosti a přesné reakce řízení.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
jestli to bude jak snovanis 1 tak ani omylem nejhorsi volba mizi pred ocima na hnane naprane max 20 000 km a jsou na 1 mm des bes horsi neznam