rájpneu.cz Pneumatiky Van Zimní Cooper Winter Van 205/65 R16
205/65 R16 Cooper C Winter Van 107T Zimní

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 5 152 Kč | |
| Vaše cena: | 3 383 Kč /ks s DPH 21% 2 796 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Cooper |
|---|---|
| Dezén: | Winter Van |
| Rozměr: | 205/65 R16 |
| LI: | 107 (975 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Typ vozidla: | Van |
| Sezóna (období, použití): | Zimní |
| EAN: | 4038526528247 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 728419 |
| Hmotnost: | 12.51 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (73dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2638041 |
| Typ vozidla: | VAN a LT (C2) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.