rájpneu.cz Pneumatiky Van Letní Continental Vanco 2 205/70 R15
205/70 R15 Continental C Vanco 2 106R
Skladem 2 ks |
Dostupnost: Šenov: 2 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 5 430 Kč | |
| Vaše cena: | 2 244 Kč /ks s DPH 21% 1 855 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: |
Odešleme zítra Přidej do košíku |
|
| Výrobce: | Continental |
|---|---|
| Dezén: | Vanco 2 |
| Rozměr: | 205/70 R15 |
| LI: | 106 (950 kg) |
| SI: | R (170 km/h) |
| Typ vozidla: | Van |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4019238370461 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 04511570000 |
| Hmotnost: | 12.92 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (71dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 1276174 |
| Typ vozidla: | VAN a LT (C2) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
Na Ford Tourneo Custom 114kW najeto 100 tis. km. Zbývající vzorek 2-3 mm. Spokojenost.

