rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Celoroční Yokohama Geolandar A/T4 G018 205/80 R16
205/80 R16 Yokohama G018 Geolandar A/T4 104T XL RPB RBL
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 5 233 Kč | |
| Vaše cena: | 3 192 Kč /ks s DPH 21% 2 638 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar A/T4 G018 |
| Rozměr: | 205/80 R16 |
| LI: | 104 (900 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Celoroční |
| EAN: | 4548515352253 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | S1958 |
| Hmotnost: | 12.66 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | RPB |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | RBL |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | B (71dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2564973 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

