rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Letní Uniroyal RainExpert 6 215/50 R18
215/50 R18 Uniroyal RainExpert 6 96W XL FR

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 6 973 KÄŤ | |
| Vaše cena: | 3 596 KÄŤ /ks s DPH 21% 2 972 KÄŤ bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Uniroyal |
|---|---|
| Dezén: | RainExpert 6 |
| Rozměr: | 215/50 R18 |
| LI: | 96 (710 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4024068009504 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 03613480000 |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | FR |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | A |
| Třída hluku: | B (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2468879 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.