rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Dunlop Sport Maxx RT 225/45 R19
225/45 R19 Dunlop Sport Maxx RT 96W XL MFS
Skladem 3 ks |
Dostupnost: Šenov: 3 ks Ostrava: 0 ks Sklad externí: 50 ks do 10 prac. dní |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 8 065 Kč | |
| Vaše cena: | 4 114 Kč /ks s DPH 21% 3 400 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: |
Odešleme 4. 5. 2026 Přidej do košíku |
|
| Výrobce: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | Sport Maxx RT |
| Rozměr: | 225/45 R19 |
| LI: | 96 (710 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4038526358684 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 588636 |
| Hmotnost: | 10.68 kg |
|
Objednáno u výrobce od: 28.04.2026 |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | MFS |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Přilnavost: | B |
| Třída hluku: | B (70dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 1219386 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pneumatika Dunlop Sport Maxx RT je vysoce výkonná pneumatika, která disponuje vynikající přilnavostí a brzdění díky technologiím vyvinutým pro motoristický sport. Díky masivním blokům vnějšího ramene se zvětšuje kontaktní plocha pneumatiky při prudkém zatáčení, obzvláště při vysokých rychlostech čím se zvyšuje stabilita ovládání. Směs pro "závodní" přilnavost zlepšuje brzdění za mokra i sucha. Odlehčenou konstrukcí se znižuje i valivý odpor, což přispíva k nižší spotřebě paliva.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

