rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Dunlop Grandtrek AT5 235/60 R18
235/60 R18 Dunlop Grandtrek AT5 103H
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 4 540 Kč | |
| Vaše cena: | 3 663 Kč /ks s DPH 21% 3 027 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | Grandtrek AT5 |
| Rozměr: | 235/60 R18 |
| LI: | 103 (875 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4250427444789 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 356414 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (71dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Dunlop Grandtrek AT5 je terénní pneumatika, která nabízí lepší výkon na silnici pro každodenní dojíždění a lepší ovladatelnost pro dobrodružství v terénu oproti předchůdci.
• Dezén běhounu s dlouhým propojeným blokem
• Drážka proti zachycování kamínků
• Design s velkým středovým blokem
Dunlop Grandtrek AT5 je nová terénní pneumatika, která nabízí lepší výkon na silnici pro každodenní dojíždění s lepší ovladatelností pro dobrodružství v terénu. Její větší bloky běhounu zvětšují kontaktní plochy mezi pneumatikou a vozovkou a zlepšují přilnavost za mokra. Nový design běhounu poskytuje větší odolnost proti poškození a super abrazivní směs zlepšuje výkon při opotřebení. Dlouhé spojené bloky zlepšují ovladatelnost v přímé linii a výkon v zatáčkách.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

