rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Zimní Falken EuroWinter Pro HS02 245/35 R21
245/35 R21 Falken HS02 EuroWinter Pro 96W XL MFS Zimní
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 7 129 Kč | |
| Vaše cena: | 5 490 Kč /ks s DPH 21% 4 537 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Falken |
|---|---|
| Dezén: | EuroWinter Pro HS02 |
| Rozměr: | 245/35 R21 |
| LI: | 96 (710 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Zimní |
| EAN: | 4250427439761 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 360455 |
| Hmotnost: | 10.83 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | MFS |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | B |
| Třída hluku: | B (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2263801 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

