rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Zimní Nokian Snowproof 3P 255/45 R20
255/45 R20 Nokian Snowproof 3P 105V XL MFS SilentDrive Zimní

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 12 133 Kč | |
| Vaše cena: | 5 750 Kč /ks s DPH 21% 4 752 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Nokian |
|---|---|
| Dezén: | Snowproof 3P |
| Rozměr: | 255/45 R20 |
| LI: | 105 (925 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Zimní |
| EAN: | 6419440805177 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | TF00153 |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| Aramid |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | MFS |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | SilentDrive |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | A |
| Třída hluku: | B (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2663285 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.