rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Letní Hankook Optimo K406 255/60 R18
255/60 R18 Hankook K406 Optimo 108H
Skladem 4 ks |
Dostupnost: Šenov: 4 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 5 476 Kč | |
| Vaše cena: | 2 658 Kč /ks s DPH 21% 2 197 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: |
Odešleme 18. 5. 2026 Přidej do košíku |
|
| Výrobce: | Hankook |
|---|---|
| Dezén: | Optimo K406 |
| Rozměr: | 255/60 R18 |
| LI: | 108 (1000 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 8808563266862 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 1007624 |
| Hmotnost: | 15.2 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | B (71dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 468796 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Optimo K406
Vynikající ve vysoké rychlosti s maximální odolností. Exclusivně navrženo pro komfort a nízkou hlučnost. Technologie "TCT" zvyšuje jízdní komfort a stabilitu v řízení.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

