rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Celoroční Yokohama Geolandar A/T4 G018 255/70 R18
255/70 R18 Yokohama G018 Geolandar A/T4 116H XL RPB RBL
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 8 319 Kč | |
| Vaše cena: | 4 515 Kč /ks s DPH 21% 3 731 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar A/T4 G018 |
| Rozměr: | 255/70 R18 |
| LI: | 116 (1250 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Celoroční |
| EAN: | 4548515352741 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | S1996 |
| Hmotnost: | 17.42 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | RPB |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | RBL |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | B (73dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2588414 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

