rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Dunlop Grandtrek AT22 265/60 R20
265/60 R20 Dunlop Grandtrek AT22 112H


Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 8 301 Kč | |
| Vaše cena: | 6 316 Kč /ks s DPH 21% 5 220 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | Grandtrek AT22 |
| Rozměr: | 265/60 R20 |
| LI: | 112 (1120 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4250427444796 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 356670 |
| Hmotnost: | 26.04 kg |
| M+S |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | B (70dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 1847584 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.