rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Letní Dunlop SP Sport Maxx 050 275/35 R21
275/35 R21 Dunlop SP Sport Maxx 050 99Y
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 5 755 Kč | |
| Vaše cena: | 4 521 Kč /ks s DPH 21% 3 736 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | SP Sport Maxx 050 |
| Rozměr: | 275/35 R21 |
| LI: | 99 (775 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4250427444888 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 358268 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | A |
| Třída hluku: | A (69dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2487910 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

