rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Yokohama Geolandar H/T4 G062 275/60 R18
275/60 R18 Yokohama Geolandar H/T4 117H XL RBL

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 8 924 Kč | |
| Vaše cena: | 4 809 Kč /ks s DPH 21% 3 974 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar H/T4 G062 |
| Rozměr: | 275/60 R18 |
| LI: | 117 (1285 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4548515339230 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | S1074 |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | RBL |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2561747 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.