rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Yokohama Geolandar H/T4 G062 275/65 R17
275/65 R17 Yokohama Geolandar H/T4 119H XL RBL

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 8 470 Kč | |
| Vaše cena: | 4 588 Kč /ks s DPH 21% 3 792 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar H/T4 G062 |
| Rozměr: | 275/65 R17 |
| LI: | 119 (1360 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4548515373074 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | S3435 |
| Hmotnost: | 17.3 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | RBL |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | B (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2561935 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.