rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Zimní Hankook Winter i*cept evo 4 SUV W340A 285/45 R20
285/45 R20 Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 112V XL MFS Zimní

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 10 554 Kč | |
| Vaše cena: | 5 380 Kč /ks s DPH 21% 4 446 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Hankook |
|---|---|
| Dezén: | Winter i*cept evo 4 SUV W340A |
| Rozměr: | 285/45 R20 |
| LI: | 112 (1120 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Zimní |
| EAN: | 8808563647753 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 1037661 |
| Hmotnost: | 15.6 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | MFS |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Přilnavost: | B |
| Třída hluku: | B (75dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2556770 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.