rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Yokohama Geolandar H/T4 G062 285/60 R18
285/60 R18 Yokohama Geolandar H/T4 120V XL RBL

NOVINKA

Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 10 406 Kč | |
| Vaše cena: | 5 530 Kč /ks s DPH 21% 4 570 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar H/T4 G062 |
| Rozměr: | 285/60 R18 |
| LI: | 120 (1400 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4548515373005 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | S3428 |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | RBL |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | D |
| Třída hluku: | A (72dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2561760 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.