rájpneu.cz Pneumatiky 4x4 Letní Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV 295/40 R22
295/40 R22 Goodyear F1 Asymmetric SUV 112W XL MO1 FP
Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 16 224 Kč | |
| Vaše cena: | 8 503 Kč /ks s DPH 21% 7 027 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Goodyear |
|---|---|
| Dezén: | Eagle F1 Asymmetric SUV |
| Rozměr: | 295/40 R22 |
| LI: | 112 (1120 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Typ vozidla: | 4x4 |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4038526531933 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 728524 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | FP |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | MO1 |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Přilnavost: | A |
| Třída hluku: | B (74dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2561278 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.

