rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Letní Continental SportContact 7 Force 325/30 R21
325/30 R21 Continental SportContact 7 Force 108Y XL BB FR


Není skladem |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 19 814 Kč | |
| Vaše cena: | 9 250 Kč /ks s DPH 21% 7 645 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Continental |
|---|---|
| Dezén: | SportContact 7 Force |
| Rozměr: | 325/30 R21 |
| LI: | 108 (1000 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 4019238476187 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 03165850000 |
| Hmotnost: | 14.2 kg |
| (ZR) |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | FR |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | BB |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Přilnavost: | A |
| Třída hluku: | B (75dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 2293777 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.