rájpneu.cz Pneumatiky Osobní Letní Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico 335/30 R18
335/30 R18 Pirelli Corsa Asim. P Zero 102Y KS left


21 ks do 3 dní |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks Sklad externí: 21 ks do 3 prac. dní |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 33 333 Kč | |
| Vaše cena: | 16 638 Kč /ks s DPH 21% 13 750 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Pirelli |
|---|---|
| Dezén: | P Zero Corsa Asimmetrico |
| Rozměr: | 335/30 R18 |
| LI: | 102 (850 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Typ vozidla: | Osobní |
| Sezóna (období, použití): | Letní |
| EAN: | 8019227421439 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 4214300 |
| Hmotnost: | 14.26 kg |
| ZR |
|
Objednáno u výrobce od: 12.05.2026 |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | KS left |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | B |
| Třída hluku: | B (73dB) |
| Přilnavost na sněhu: | |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 1532232 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pneu se vyrábí v koncernu Pirelli. Speciální pneu vyrobená za účelem jízdy na upravených tratích (okruhy). Doporučená pro suchý podklad. Čím více se zvyšuje její teplota, tím větší hysterzi Vám nabízí. Pneu vyrobená pro skutečné závodní plnokrevníky.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.