rájpneu.cz Pneumatiky Nákladní Návěsy Goodride GTX1 215/75 R17.5
215/75 R17.5 Goodride GTX1 135J

50 ks do 3 dní |
Dostupnost: Šenov: 0 ks Ostrava: 0 ks Sklad externí: 50 ks do 3 prac. dní |
|
|---|---|---|
| Cena výrobce: | 6 530 Kč | |
| Vaše cena: | 3 212 Kč /ks s DPH 21% 2 655 Kč bez DPH |
|
| Koupit množství: | Přidej do košíku | |
| Výrobce: | Goodride |
|---|---|
| Dezén: | GTX1 |
| Rozměr: | 215/75 R17.5 |
| LI: | 135 (2180 kg) |
| SI: | J (100 km/h) |
| Typ vozidla: | Nákladní |
| Sezóna (období, použití): | Návěsy |
| EAN: | 8859305514185 |
|---|---|
| Kód výrobce (JK): | 030105039092AC5002T1 |
| Hmotnost: | 26.6 kg |
| Regionální |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zesílená konstrukce: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfku: | |
| Dojezdová technologie: | |
| Homologace: | |
| EV: | |
| Potlačení hluku: | |
| Samozacelující se: | |
| DOT: | |
| Ostatní značení: | |
| Energetický štítek | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Přilnavost: | C |
| Třída hluku: | B (71dB) |
| Přilnavost na sněhu: | ANO |
| Přilnavost na ledu: | |
| EPREL: | 443093 |
| Typ vozidla: | Nákladní (C3) |
GTX1 Goodride


- Vysoká odolnost:
- Počítačem navržená konstrukce kostry zaručuje vynikající nosnost pro těžké náklady na dálnicích.
- Odvod tepla:
- Speciální lamely podél dezénových žeber minimalizují zahřívání při vysokých rychlostech a velkém zatížení.
- Palivová účinnost:
- Speciální směs běhounu snižuje valivý odpor a zvyšuje efektivitu spotřeby paliva, aniž by došlo ke snížení kilometrového nájezdu.
| Size | LR/PR | Service index | Tread Depth (32nds) | Standard Rim | Overall Diameter (inch) | Section Width (inch) | Max.Load Capacity at Cold Inflation Pressure | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Single | Dual | |||||||||||||
| kg | lbs | kpa | psi | kg | lbs | kpa | psi | |||||||
| 205/65R17.5 | J/18 | 129/127K (132/132F) |
15 | 6.00 | 28.0 | 8.1 | 1850 | 4080 | 900 | 131 | 1750 | 3860 | 900 | 131 |
| 215/75R17.5 | H/16 | 135/133J | 15 | 6.00 | 30.2 | 8.3 | 2180 | 4805 | 850 | 123 | 2060 | 4540 | 850 | 123 |
| 235/75R17.5 | H/16 | 143/141J (144/144F) |
15 | 6.75 | 31.4 | 9.2 | 2725 | 6005 | 875 | 128 | 2575 | 5675 | 875 | 128 |
| 245/70R17.5 | J/18 | 143/141J (146/146F) |
15 | 7.50 | 31.1 | 9.8 | 2725 | 6005 | 875 | 128 | 2575 | 5675 | 875 | 128 |
| 265/70R19.5 | J/18 | 143/141J | 15 | 7.50 | 34.1 | 10.3 | 2725 | 6005 | 850 | 123 | 2575 | 5675 | 850 | 123 |
| 285/70R19.5 | J/18 | 150/148J | 15 | 8.25 | 35.2 | 11.1 | 3350 | 7390 | 900 | 131 | 3150 | 6940 | 900 | 131 |
Údaje mají informativní charakter.
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.
